Siz Sadece İşinize Odaklanın, Sizin İçin Dijital Çözümler Üretiyoruz ve İşlerinizi Zirveye Taşıyoruz.
Kayseri web tasarım ve Yazılım Ajansı - Creative Medya Ajansı
Yeni Nesil Dijital Medya Ajansı
Siz Sadece İşinize Odaklanın, Sizin İçin Dijital Çözümler Üretiyoruz ve İşlerinizi Zirveye Taşıyoruz.
Themedya Creative Web Tasarım Ajansı
2842

Aktif Müşteri

100

Memnuniyet

Themedya Creative Medya Ajansı
0539 724 72 89
info@themedyacreative.com
Neler Yapıyoruz?
Yeni Nesil Medya Ajansı Anlayışıyla Yazılım ve Marka Danışmanlığı Alanlarında Çeşitli Hizmetler ve Ürünler Sunmaktayız.
Her Sektöre Uygun
Sosyal Medya Yönetimi
Her sosyal medya sitesinin kendine uygun bir yönetilme stratejisi bulunmaktadır. Bizler de bu uygulamaların kendine has işleyişinden yola çıkarak markanızı ve bunun kurumsal değerini yansıtacak ideal içerik stratejilerini ve sosyal medya planını ortaya koyuyoruz.
Pazarlama Projesi
İnstagram Reklam Yönetimi
Facebook ve instagram günümüzde milyarlarca kullanıcısı olan sosyal medya sitelerinde başı çekmektedir. Bu siteler içerisinde markanıza ve işletmenize ait verecek olduğunuz reklamlar doğru bir strateji ile izlendiğinde sizler için oldukça kalıcı ve etkili bir geri dönüş sağlamaktadır.
Yükselişe Geçin
Seo Hizmetleri
Arama motoru optimizasyonu yani SEO, organik arama sonuçlarında üst sıralarda yer almanızı ve bu sonuçların kalıcı bir şekilde aksiyon almaya odaklı olmasını sağlamaktadır. Arama motorlarında üst sıralarda yer almak en ilgili arama sonuçları içerisinde yer almakla eş değerdir.
Projelerinizi Kodlayalım
E-ticaret Danışmanlığı
Markamız işletmeniz ve hizmetlerinizin daha geniş kitlelere ulaşması bakımından sizlere farklı atış stratejilerinin de İçerisinde bulunduğu e-ticaret sitesi ve e-ticaret danışmanlığı sağlamaktadır. Bu noktada ihtiyaç duyduğunuz ve sormak istediğiniz hemen her şeyi profesyonel ekibimiz sayesinde tamamlamanız mümkündür.
Kurumsal Projeler
Yazılım Geliştirme
Yazılım geliştirme süreci kullanıcıların yazılım alanındaki ihtiyaçlarını belirleyip eksiklerin giderilmesi ve öncekinden çok daha iyi bir performans ortaya konulması sürecine verilen isimdir. Yazılım geliştirme uzmanlarının öncülüğünde yapılan bu görev sürekli ve işlevsel olmak zorundadır.
Kurumsal Çözümler
Web Tasarım
Reklamcılık, tasarım ve pazarlama kuralları sürekli olarak değişebiliyor. Ajansımız web tasarımı için neler yapılması gerektiğini çok iyi biliyor. Sizlere hayal gücünün ötesinde tasarım hizmetleri verebiliriz. Müşterilerimiz ve sektördeki rekabetleri hakkında bilgi sahibi oluyoruz. Tasarım konusunda yaratıcılığa, markalaşma stratejilerine ve etkileşimli web çözümlerine hakimiz. Kayseri’nin en iyi tasarım firmaları arasında bulunuyoruz. Yazılım ve tasarım hizmetlerimiz hakkında tüm detayları sitemizde bulabilirsiniz.
Markanızı en üste taşıyın
Dijital Marka Yönetimi
Dijital marka yönetimi, markanızın kurumsal kimliğini dijital platformlara taşıma noktasında doğru stratejiler izlenerek mümkündür. Dijital marka yönetiminde bir markanın dijital kanallarını doğru bir şekilde yönetmek esastır. Sunmuş olduğumuz hizmet kapsamında markanızı dijitalde ileriye taşıyoruz.
Kurumsal Adımlar
Kayseri Web Tasarım
Kayseri web tasarım hizmetleri alanında kurumsal web tasarım, e-ticaret paketleri, sosyal medya tasarımı gibi çeşitli hizmetleri sizlere sunuyoruz. Web tasarımın orijinal üretime dayalı farklı ve kritik bir alan olduğunun bilince, Kayseri’de yer alan tüm web tasarım hizmetleri içerisinde güncel SEO kurallarına uygun bir şekilde yapılandırılmış, profesyonel tasarımlar için sizlerle fikir alışverişi yapıyoruz.
Dijital Ortamlar
Video - Prodüksiyon
Günümüzde dijital ortamda insanlar, videolara yoğun ilgi gösteriyorlar. Videolar hem içerik bakımından hem de kolay erişilebilir olmalarıyla her geçen gün popüler hale geliyorlar. Bundan dolayı internet ortamında varlık göstermek isteyen kişiler, video çekerek faaliyet göstermeye çalışıyorlar. Bu noktada bizler de sizler için video çekim ve prodüksiyon destek hizmeti sunmaktayız.
Beraber Büyüdüğümüz Firmalar
Veyisusta.com
E-Ticaret Hizmeti
Veyisusta.com
E-ticaret konusunda Themedya Creative'den hem yazılım hem danışmanlık hizmeti aldık. Profesyonel ve titiz çalışmaları için teşekkürler .
marsofis.com
Mars Ofis - Büro Mobilyaları
marsofis.com
Kurumsal web işlerimiz, mail hesaplarımız ve birçok noktada Themedya Creative bizlere destek oldu. Teşekkürler.
mayhijyen.com
May Hijyenik A.Ş.
mayhijyen.com
Themedya Crative'den Kurumsal web hizmetleri, e-katalog tasarımı hizmetleri aldık. Themeyda ajans ekibine çalışmalarından dolayı teşekkür ederiz.
Mars Ofis Büro Mobilyaları
Kare Yapı
Veyisusta.com
Özdamarlar
May Hijyen
Tv.kayseri.bel.tr
Kayseri Büyükşehir Belediyesi
Kaygün
Fizyopi Sağlıklı Yaşam Merkesi
Filamak
Remix Garage
Zenetta Mobilya
Projelerimiz
Beraber Büyüdüğümüz Firmalar
Ticari Bilgilerimiz
Yetkili Kişi Hayri ÖZBÜLBÜL
Adres Yıldırım Beyazıt Mah Aşık Veysel Bulv. Erciyes Teknopark
Firma Adı Themedya Cretive Medya Ajansı
Birlikte Çalışalım
Bir projeniz varsa benimle iletişime geçin.
Hızlı İletişim
Hızlı iletişim kurmak için WhatsApp üzerinden yazınız.
Themedya Creative Whatsapp İletişim
İletişime Geç