Hakkımızda


Hakkımızda

Themedya Creative Dijital Medya Ajansı 

2019 yılında bir startup olarak kurulan Themedya Creative Dijital Medya Ajansı  sektörün ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor. 

Yazılım, Web Tasarım, E-Ticaret uygulamarı, Mobil Uygulama Tasarımı ve Yazılımı, Seo ve Sosyal Medya Yönetimi alanlarında hizmet vermektedir. Yazılım alanında kurumsal projeler ve butik projeler ile ilgili birçok projeye imza attık. Tasarımlarımız özgün ve yenilikçi çerçevelerde olup şık ve sade tasarımlar sunmaya özen gösteriyoruz.

Google aramalarında üst sıralarda çıkmak ve görünür olmak çok önemlidir, bu konu üzerine hizmet vermiş olduğumuz SEO (arama motoru optimizasyonu) çalışmalarımız ile birçok projede başarı sağladık.

Themedya Creative Dijital Medya Ajansı  Yazılım ve Tasarım faaliyetlerinin yanı sıra Alan Adı, Sunucu, Web Server ve E-mail Hosting konularında da hizmet vermektedir. 

Birçok firma ve kurum ile işbirliği yaparak danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Dinamik, kendini her daim geliştiren ve yenileyen kadromuz ile hayalinizdeki projeleri hayata geçiriyoruz. Hayata geçirdiğimiz projeleri ve markaları web sitemizden inceleyebilirsiniz.

Kurumsal website tasarımı, kayseri web tasarımı, websitesi tasarımı firmaları, internet sitesi, seo danışmanlığı, seo hizmeti, web tasarımcı, web sitesi tasarımı, e ticaret sitesi, web tasarım kayseri, Kayseri web tasarım firmaları, kayseri web tasarımı, web tasarım kayseri, kayseri e-ticaret ve daha fazlası için Profesyonel Web Tasarım hizmetlerimiz ile ilgili bilgi veya danışmanlık almak için bize ulaşın.

Whatsapp Destek

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?